Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
GINEKOLOG godny polecenia
Autor Wiadomość
iga Wysłany: 2009-03-10, 20:10   GINEKOLOG godny polecenia

Forumowy wyjadacz

Proponuję zrobić spis ginekologów, których warto polecić.
Aby było przejrzyscie proponuję taki układ:

Miasto

IMIĘ I NAZWISKO
namiary (adres przychodni, tel, ewentualnie w którym szpitalu pracuje, strona mailowa)
informacja dot. kosztu wizyty/badań

Uzasadnienie mile widziane.

GOP:
miasto: BYTOM
dr nauk med. Andrzej Muryn
przyjmuje w szpitalu przy ul. Batorego w Bytomiu (kiedyś był ordynatorem oddziału, teraz nie wiem) oraz w prywatnym gabinecie NZOZ Gabinety Medyczne ul. Batorego 34 w Bytomiu. tel: 327875144
koszt wizyty: ok. 100 złotych. chodzę raz w roku, w tym mam zawsze usg dopochwowe oraz cytologię (nie proszę, sam zawsze wykonuje badania)
poleca: saskiia

miasto: Gliwice
nazwisko- Skwira Kapała
przyjmuje w Gliwicach ul. Dubois 17 (gabinety lekarskie)
poleca: Malina

TRÓJMIASTO
miasto: GDAŃSK
dr. Julita Krasińska specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii
adres gabinetu Klonowa 4d lok.9 80-264 Gdańsk - to jest koło dwoca PKP Gdańsk-Wrzeszcz, w bloku, w którym mieści/mieścił się (?) sklep z artykułami dla dzieci "Puchatek", z tym, że wchodzi się od podwórka. Domofon nie działa;)
telefon: 605-184-142 (rejestracja telefoniczna po godzinie 20)
poleca: ziel_lena

miasto : GDAŃSK
lekarz: dr n. med. Agnieszka Kowalewska-Włas
adres gabinetu: 80-401 Gdańsk Hallera 2a/1a (blisko Opery Bałtyckiej)
adres www: http://www.agnieszkakowalewska-wlas.ginweb.pl/
opinie o lekarzu: http://www.trojmiasto.pl/...725.html#wyniki
poleca: Cathy502

WARSZAWA
miasto: Warszawa
imię i nazwisko: dr n. med. Anna Świątek (ginekolog-endokrynolog)
Adres: Promed ul. Uniwersytecka 5 tel. 22 822 18 11 i Lux-med
poleca: mirelka

miasto: WARSZAWA
dr Gmyrek przyjmuje na Chmielnej w LuxMed
dr Gawlak przyjmuje na Migdałowej w LuxMed
poleca: bursztynek

Warszawa - polecam Stanisława Pazio - przyjmuje w Damianie, dyżury ma w Praskim i prowadzi własny gabinet.
www.pazio.com
poleca: talula

dr Paweł Piekarski
cena wizyty 150 zł (badanie, usg, badanie piersi) cena cytologii 30 zł
przyjmuje prywatnie w okolicy pl. Wilsona(ul. Krasińskiego 2A lokal 3A )
pracuje w Instytucie Matki i Dziecka (inf. ze strony www)
http://www.drpiekarski.com/index.php?k=1

miasto: Warszawa- Otwock: dr Piotr Piasny
CM LIM Sp. z o.o. woj. mazowieckie · Warszawa 00-697, ul. Al.Jerozlimskie 65/79, tel. 022 458 70 00
http://www.piotrpiasny.ginweb.pl/
ul. Sosnowa 1/1, 05-400 Otwock
tel.kom.: 0 501 136 897
poleca: buka

Dr Halina Żak, ja chodzę do niej do przychodni Falck na ul. Sapieżyńskiej w Warszawie
poleca: anx

WROCŁAW
miasto : WROCŁAW
lekarz : dr Marek Kaniak
adres gabinetu : Jelcz Laskowice, ul. Bożka 20 oraz Katerda Położnictwa i Ginekologii na Klinikach Wrocławskich
opinie o lekarzu : http://www.rankinglekarzy...Jelcz-Laskowice
poleca: Patka

TORUŃ
miasto : Toruń
Cezary Kipigroch
Nasz lekarz ul. szeroka 25
poleca: wiktor138, poohatka

miasto : Toruń
dr Igor Kozankiewicz
http://www.paweligorkozankiewicz.ginweb.pl/
poleca: awangarda w stylu retro

CZĘSTOCHOWA
miasto : CZĘSTOCHOWA
Dr Zbigniew Kwiecień
Przyjmuje w przychodni na ul. Michałowskiego. Ma chyba tez gabinet w Alejach.
poleca: Maura

KRAKÓW
miasto : KRAKÓW
Dr Jerzy Wolak
tel. 12/653-16-17, przyjmuje prywatnie, wizyta 80 zł, ul. Lipska 51, pracuje w szpitalu na Kopernika
poleca: lilia

ŁÓDŹ
miasto : Łódź
dr Bożenna Łukaszyk-Wojciechowska, przyjmuje prywatnie na Marysińskiej 117,
tel.659 96 02
poleca: majooofka

miasto : ŁÓDŹ
dr Wojciech Wiliński
Kamińskiego 31 (gabinet prywatny) / szpital Salve
tel. 601 661 023
http://www.znanylekarz.pl...ginekolog/lodz?
poleca: Alma_

Dodałam spis, Alma_

Pietruszek doczekał się brata
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2010-10-27, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  

saskiia Wysłany: 2009-03-10, 20:26   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
harpia2

to ja może pierwsza będę

miasto: BYTOM

dr nauk med. Andrzej Muryn
przyjmuje w szpitalu przy ul. Batorego w Bytomiu (kiedyś był ordynatorem oddziału, teraz nie wiem) oraz w prywatnym gabinecie NZOZ Gabinety Medyczne ul. Batorego 34 w Bytomiu. tel: 327875144
koszt wizyty: ok. 100 złotych. chodzę raz w roku, w tym mam zawsze usg dopochwowe oraz cytologię (nie proszę, sam zawsze wykonuje badania)

to bardzo spokojny, opanowany człowiek, z którym zawsze można porozmawiać i zadać mu milion pytań. ma spokojny głos i fachowe podejście. o rzeczach wstydliwych mogłam otwarcie porozmawiać i wypytać choćby sto razy.
moja mama chodziła do niego i chodzi nadal. łącznie już 26 lat.
ja jestem u niego od lat 4.
tanio nie jest, ale warto. wizyty możliwe we wtorki i czwartki, ale interwencyjnie można się też zgłaszać do szpitala, więc nie ma problemu. poza tym pacjentki dostają często komórkę pana doktora.
w gabinecie dysponuje usg, możliwe, że ma też inne sprzęty.

słyszałam pozytywne opinie o prowadzeniu ciąży, ale nie mogę tego na razie zweryfikować. miałam spore problemy, a wizyty u ginekologa wiązały się ze stresikiem, ale do tego gabinetu chodzę wyluzowana.

minusy:
- cena
- wizyty w prywatnym gabinecie dwa razy w tygodniu tylko
- częste poślizgi (trzeba liczyć co najmniej 10-15 minut opóźnienia)

ziel_lena Wysłany: 2009-03-10, 21:07   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
miasto: GDAŃSK

dr. Julita Krasińska specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii

adres gabinetu Klonowa 4d lok.9 80-264 Gdańsk - to jest koło dwoca PKP Gdańsk-Wrzeszcz, w bloku, w którym mieści/mieścił się (?) sklep z artykułami dla dzieci "Puchatek", z tym, że wchodzi się od podwórka. Domofon nie działa;)
telefon: 605-184-142 (rejestracja telefoniczna po godzinie 20)

Z tego, co wiem, pani dr. pracuje także w Akademii Medycznej, ale ja byłam zawsze na wizycie prywatnej.

Płacę 80zł za wizytę, raz nawet 90zł - dużo. Ale coś za coś - przynajmiej nie muszę chodzić osobno do ginekologa, a osobno do endokrynologa, w moim przypadku (hiperprolaktynemia) to bardzo ważne.

Fachowe podejście do sprawy. U tej pani nie usłyszy się dyrdymałów w stylu "ma pani 40-dniowe cykle, bo jest pani młoda i sesja była" ani nie dostanie się recepty bez badania (a z tym sie niestety spotkałam u innej gin). Nie trzeba się domagać takich badań, jak cytologia czy badanie piersi, bo pani dr sama tego pilnuje :) . Dobry wywiad lekarski i dobra diagnoza :) . Od półtora roku prowadzi moją terapię hormonalną i jestem zadowolona z efektów. :) W przypadku nawracajacych stanów zapalnych nic nie musiałam płacic za dodatkową wizytę mającą na celu pobranie materiału na posiew. Cytologia w cenie; pani dr. dzwoni i informuje o wyniku. :) Jeśli są jakieś watpliwości, to też można zadzwonić i porozmawiać (po godzinie 20).

Jest jeden minus, a mianowicie nie jest zwolenniczką NPR, a myślę o tej metodzie; nie chcę przyjmowac kolejnych hormonów. Nie potrafię się z nią na ten temat dogadać, a szkoda, bo pani dr ma ogromną wiedzę i mogłaby mi pomóc poskładac wiedzę na ten temat do kupy, gdyby nie jej nastawienie na "nie". :( Jest jeszcze jeden minus, ale to taki malutki - gabinet znajduje się w starym budynku i jakkolwiek gabinet sam w sobie jest przyjemny i schludny, tak jednak klatka schodowa pozostawia wiele do życzenia - zawsze idę z duszą na ramieniu, czy ktoś na mnie nie wyskoczy zza węgła albo czy w coś nie wdepnę, brr.. :niepewny:

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

Cathy502 Wysłany: 2009-03-14, 19:22   80-401 Gdańsk, Hallera 2a/1a

Forumowy wyjadacz

miasto : GDAŃSK

lekarz: dr n. med. Agnieszka Kowalewska-Włas
adres gabinetu: 80-401 Gdańsk Hallera 2a/1a (blisko Opery Bałtyckiej)
adres www: http://www.agnieszkakowalewska-wlas.ginweb.pl/
opinie o lekarzu: http://www.trojmiasto.pl/...725.html#wyniki

Pani Agnieszka prowadziła moja drugą ciążę....wg mnie super lekarz (a mam porównanie ;) ) ma niesamowite podejście do pacjenta; można z nią porozmawiać na każdy nawet krępujący temat ; potrafi załatwić niemalże wszystko (mi załatwiła niemalże natychmiastowe konsultacje u specjalisty do którego na wizytę trzeba czekac min 3tyg.; załatwiła mi tez miejsce w szpitalu na patologii ciąży-osobiście interweniowała w mojej sprawie i przyjęli mnie za 2 dni a normalnie musiałabym czekać tydzień)

mirelka Wysłany: 2009-03-15, 17:32   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

imię i nazwisko: dr n. med. Anna Świątek (ginekolog-endokrynolog)
Adres: Promed ul. Uniwersytecka 5 tel. 22 822 18 11 i Lux-med

Jest to pierwsza Pani Doktor z którą mogę normalnie porozmawiać na każdy temat, wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze dokładnie słucha i w razie potrzeby zleca odpowiednie badania. Przy badaniu jest delikatna i uważna.
Minus: niestety przyjmuje tylko prywatnie więc i wszystkie badania są pełnopłatne
Koszt wizyty w Promedzie to 120zł , czas oczekiwania na wizytę ok. 3 - 4 tygodni, przyjmuje w poniedziałki

ziel_lena Wysłany: 2009-03-16, 13:55   

Poważnie uzależniona

Jak do nas trafilas?: z G.
Cathy502, ile płacisz za wizyte? (bede musiała nieługo zacisnac pasa i nie wiem, czy nie czeka mnie zmiana ginekologa na tańszego...)

Makulatura - to, co na 100% wyniesiesz ze studiowania. ;-)

Patka Wysłany: 2009-03-16, 14:35   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
miasto : WROCŁAW
lekarz : dr Marek Kaniak
adres gabinetu : Jelcz Laskowice, ul. Bożka 20 oraz Katerda Położnictwa i Ginekologii na Klinikach Wrocławskich
opinie o lekarzu : http://www.rankinglekarzy...Jelcz-Laskowice

Moje odczucia :) : lekarz rewelacyjny, opanowany, spokojny, bardzo delikatny, prowadzi moją ciążę, która na samym szczególnie początku do najłatwiejszych nie należała- wzbudził moje zaufania- co się w moim przypadku nie zdarza jeśli o lekarzy chodzi ;)
bardzo cierpliwie odpowiada na każde pytanie, nigdy sie nie spieszy, zawsze ma dla pacjentki czas, bardzo dokładny, uważny,dyspozycyjny o każdej porze dnia i nocy pod telefonem.
Z tego co mi wiadomo inni lekarze do niego wysyłają swoje pacjentki gdy nie radzą sobie z jakims problemem :)
cena wizyty- 100 zł ( normalne badanie, badanie usg, jedyną dodatkowa opłata jest cytologia- 20 zł)
na wizytę czeka się średnio 3 dni :)
polecam :)

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

Cathy502 Wysłany: 2009-03-16, 18:14   

Forumowy wyjadacz

ziel_lena napisał/a:
Cathy502, ile płacisz za wizyte? (bede musiała nieługo zacisnac pasa i nie wiem, czy nie czeka mnie zmiana ginekologa na tańszego...)

kiedy prowadziła moją ciążę -za wizytę płaciłam 150zł (badanie+usg)
ostatnio byłam na wizycie kontrolnej po porodzie ,to płaciłam 120zł (badanie+usg) - nie wiem czy potraktowała mnie jako stałą klientkę i dala mi rabat ;) czy jak....
nie wiem ile kosztuje samo badanie, bo ja mam zawsze badanie+usg (niestety mam trochę "problemów ze sobą", więc usg jest potrzebne...)
Ale jedno jest pewne - babka jest warta każdych pieniędzy (wg mnie oczywiście)

bursztynek Wysłany: 2009-03-18, 15:00   
Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

WARSZAWA
dr Gmyrek przyjmuje na Chmielnej w LuxMed super specjalista, potrafi poradzić, a także porozmawiać z pacjentką. Doskonałe USG - niestety ze względu na abonament nie znam ceny za wizytę.
dr Gawlak przyjmuje na Migdałowej w LuxMed super lekarz, doskonale prowadzi ciąże, ma mega cierpliwość i dużą chęć odpowiadania na każde pytanie bądź wątpliowość. Kolejki są jednak do niego długie, a ze względu na abonament nie znam ceny za wizytę

Patka Wysłany: 2009-03-18, 18:37   

Starsza Kobieta

Jak do nas trafilas?: G.
bursztynek napisał/a:
dr Gmyrek

to moje panienskie nazwisko :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Czemu myślę o rzeżusze? czy wciąż o niej myśleć muszę? :)

AGA_R
[Usunięty]
Wysłany: 2009-04-16, 20:36   

Szukam ginekologa z Katowic, Mikołowa, lub okolice, który pomoże mi wyleczyć się z paciorkowca i poprowadzi ciąże... Zna ktoś?... Na razie mam pecha w szukaniu :(

AGA_R
[Usunięty]
Wysłany: 2009-04-22, 09:15   

Zna ktoś dr Teresę Orwat (K-ce) lub dr Dariusza Studenta (Orzesze) ??

Malina Wysłany: 2009-04-22, 09:59   

Forumowy wyjadacz

polecam Dr. Skwirę Kapałę- przyjmuje w Gliwicach

Bartuś; Maciuś

Sprzedam ubranka 50-68

iga Wysłany: 2009-04-22, 19:01   

Forumowy wyjadacz

Wiewioraska napisał/a:
polecam Dr. Skwirę Kapałę- przyjmuje w Gliwicach

dla pełniejszych informacji podaj jeszcze:
Cytat:
namiary (adres przychodni, tel, ewentualnie w którym szpitalu pracuje, strona mailowa)
informacja dot. kosztu wizyty/badań
;)

Pietruszek doczekał się brata

Ginger29
[Usunięty]
Wysłany: 2009-04-23, 06:03   

Warszawa
dr Anna -niestety nie pamietam nazwiska :kwasny: , przyjmuje prywatnie w przychodni DEMETER na ul. Białostockiej 7, za wizyte w zeszłym roku zapłaciłam 80 zł. Jest to młoda kobietka ale bardzo sympatyczna i konkretna. Polecam!

Odpowiedz do tematu