Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
GINEKOLOG godny polecenia
Autor Wiadomość
podwawelska Wysłany: 2009-05-08, 08:41   

Net włączony- gar z zupą spalony

bursztynek napisał/a:
WARSZAWA
dr Gmyrek przyjmuje na Chmielnej w LuxMed super specjalista, potrafi poradzić, a także porozmawiać z pacjentką. Doskonałe USG - niestety ze względu na abonament nie znam ceny za wizytę.
dr Gawlak przyjmuje na Migdałowej w LuxMed super lekarz, doskonale prowadzi ciąże, ma mega cierpliwość i dużą chęć odpowiadania na każde pytanie bądź wątpliowość. Kolejki są jednak do niego długie, a ze względu na abonament nie znam ceny za wizytę

u Gmyrka 2x na usg byłam, śmieszny i kontaktowy gość, bardzo fajne wizyty...nie wiem natomiast jakim jest fachowcem ;)

Dlaczego kobiety nie chcą wychodzić za mąż? Bo dla 20 dkg kiełbasy nie warto trzymać całej świni w domu :D

wiktor138 Wysłany: 2009-05-08, 16:13   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Cezary Kipigroch- torun Nasz lekarz ul. szeroka 25 :) :)

poohatka Wysłany: 2009-05-08, 16:45   
Starsza Kobieta
It is I, pooh!

Jak do nas trafilas?: G.
wiktor138 napisał/a:
Cezary Kipigroch- torun Nasz lekarz ul. szeroka 25 :) :)

W sumie mogę potwierdzić - byłam u niego chyba ze 2 razy (jedyne toruńskie wizyty moje chyba) - i naprawdę miły, delikatny, spokojny, można pytać o różne rzeczy. :)

P.
:police: rodzinna pasja

talula Wysłany: 2009-05-08, 19:50   

Cała ja :D

Jak do nas trafilas?: przypadkiem
Warszawa- polecam Stanisława Pazio- przyjmuje w Damianie, dyżury ma w Praskim i prowadzi własny gabinet. Śmieszny , delikatny, zawsze porozmawia choć to bardzo przedłuża wizytę. Prowadzę u niego drugą ciążę i zawsze będę wracać tylko do niego.
www.pazio.com

cena wizyty od 120 zł , 60 cytologia, usg w cenie wizyty

wiktor138 Wysłany: 2009-05-08, 20:02   

Droga ta Warszawa,
w Toruniu polecam jeszcze ginekologów ze szpitala, bo byli świetni jak leżałam na patologii 2 tygodnie i potem poród i położniczy oddzial:

*Sławomir Koch
*Radosław Szelc
*Kozankiewicz Igor

Maura Wysłany: 2009-05-08, 20:30   

Rodzina głoduje, bo ja netuje
Mamosaurus

Jak do nas trafilas?: G.
CZĘSTOCHOWA
Dr Zbigniew Kwiecień
Przyjmuje w przychodni na ul. Michałowskiego. Ma chyba tez gabinet w Alejach.
Po kilku tzw. specjalistach, stwierdzam, ze dr. Kwiecień to prawdziwy lekarz. Delikatny, mądry, budzi zaufanie, poswieca czas, odpowiada na kazde nawet dziwne pytanie. Wykonuje bez problemu usg. Nie jestem pewnie obiektywna, ale nie zamienie go na zadnego innego lekarza.

Sylan Wysłany: 2009-05-09, 08:20   
Temat po temacie, a bałagan w chacie

talula napisał/a:
Warszawa- polecam Stanisława Pazio- przyjmuje w Damianie, dyżury ma w Praskim i prowadzi własny gabinet. Śmieszny , delikatny, zawsze porozmawia choć to bardzo przedłuża wizytę. Prowadzę u niego drugą ciążę i zawsze będę wracać tylko do niego.
www.pazio.com

cena wizyty od 120 zł , 60 cytologia, usg w cenie wizyty

popieram :D moją ciążę tez prowadzi. Jako jedyny z wielu lekarzy tak ustawił mi cykl że mogę teraz cieszyć się upragnioną ciążą a lada chwila zostanę mamą :D

lilia Wysłany: 2009-05-09, 08:54   

Starsza Kobieta

KRAKÓW
Dr Jerzy Wolak
tel. 12/653-16-17, przyjmuje prywatnie, wizyta 80 zł, ul. Lipska 51, pracuje w szpitalu na Kopernika

Bardzo dobry lekarz, oprócz mnie, wiele koleżanek w tym kilka takich które rodziły z nim nawet 20 lat temu polecały mi go w 100%, doprowadził wiele ciężkich i trudnych ciąż do końca, z tego co wiem to nowe przepisy zabraniają poza dyżurem być obecnym przy porodach swoich pacjentek, ale jak nie ma go to zawsze konsultuje z lekarzem obecnym, spokojny, wysłucha, doradzi, pomimo iż był na konferencji w Poznaniu (a właściwie na wieczornej "integracji" ;) ) to jak zaczęłam rodzić o 3 w nocy to odebrał telefon, uspkoił wypytał co i jak, a potem zadzwonił do kolegi który miał dyżur i uprzedził że jego pacjentka jedzie. Kolejny raz napewno będę chodziła do niego bo warto.

iga Wysłany: 2009-05-09, 10:12   

Forumowy wyjadacz

miasto: Warszawa
dr Paweł Piekarski
cena wizyty 150 zł (badanie, usg, badanie piersi) cena cytologii 30 zł
przyjmuje prywatnie w okolicy pl. Wilsona(ul. Krasińskiego 2A lokal 3A )
pracuje w Instytucie Matki i Dziecka (inf. ze strony www)
http://www.drpiekarski.com/index.php?k=1

Byłam wprawdzie jeden raz, ale zrobił dobre wrazenie, zainteresowany pytaniami, profesjonalny w czasie badań. Planuję tam jeszcze wrócić.

Pietruszek doczekał się brata

Caska Wysłany: 2009-05-21, 07:44   

Forumowy wyjadacz

Malina napisał/a:
polecam Dr. Skwirę Kapałę- przyjmuje w Gliwicach

Malina, możesz coś więcej powiedzieć? Gdzie przyjmuje, jakiś namiar ... ?

majooofka Wysłany: 2009-06-15, 11:03   

paragraf

Łódź

dr Bożenna Łukaszyk-Wojciechowska, przyjmuje prywatnie na Marysińskiej 117,
tel.659 96 02; bardzo fajna babeczka, prowadziła moją ciążę, zlecała mnóstwo badań, pamięta pacjentów, przy każdej wizycie bada piersi (nie tylko podczas ciąży), nie czuję przy niej żadnego skrępowania, jest bardzo bezpośrednia. Polecam!!!
wizyta kosztuje 80 zł, na miejscu usg.

Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć ci, abyś poszedł do diabła w ten sposób, że poczujesz narastające podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży...

Paula Wysłany: 2009-08-12, 15:59   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

Ginger29 napisał/a:
Warszawa
dr Anna -niestety nie pamietam nazwiska :kwasny: , przyjmuje prywatnie w przychodni DEMETER na ul. Białostockiej 7, za wizyte w zeszłym roku zapłaciłam 80 zł. Jest to młoda kobietka ale bardzo sympatyczna i konkretna. Polecam!

Właśnie u niej byłam i potwierdzam każde słowo Ginger (łącznie z kosztem wizyty) :) A na nazwisko ma Michałowska :)

Ginger29
[Usunięty]
Wysłany: 2009-08-13, 19:54   

Oooooo!!!!!!!!! Dokładnie tak. Jakby co to tylko do niej będę chodzić. Byłam u dr. Burdy i Słabik w Szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i mimo że tam pracuje to nie pójdę więcej do nich. Jedna powolna strasznie, druga chyba robi na akord: badanie-recepta(jak stan zapalny) i do widzenia. Jednak wolę młode lekarki.

Rybka Wysłany: 2009-08-13, 20:14   

Poważnie uzależniona

Ginger29 napisał/a:
Byłam u dr. Burdy i Słabik w Szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i mimo że tam pracuje to nie pójdę więcej do nich. Jedna powolna strasznie, druga chyba robi na akord: badanie-recepta(jak stan zapalny) i do widzenia. Jednak wolę młode lekarki.

Dr Burda to moja jedyna jak do tej pory lekarka i jestem z niej bardzo zadowolona. To prawda, nie jest zbyt wylewna i szybko załatwia pacjentki. Ale nigdy nie wyszłam z gabinetu bez odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Po prostu trzeba pytać. Idąc do jakiegokolwiek lekarza nie oczekuję, że sam będzie zgadywał o co chcę zapytać. Ufam jej bo wiem, że można na niej polegać. Pomogła mojej mamie i uratowała koleżankę z pracy mojej mamy (kobieta była w beznadziejnej sytuacji i wszyscy poprzedni lekarze rozkładali ręce). No ale to też zależy, kto czego oczekuje. I wiek lekarki, moim zdaniem, nie ma tu nic do rzeczy.

Ginger29
[Usunięty]
Wysłany: 2009-08-25, 20:39   

Być może tak, każdy ma inne doświadczenia. Mnie jednak lepiej rozmawia się z młodymi lekarzami niż ze starszymi jeżeli chodzi o gina.

Odpowiedz do tematu