Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo dobry dermatolog poszukiwany!
Autor Wiadomość
Anirrak Wysłany: 2009-03-30, 14:10   Bardzo dobry dermatolog poszukiwany!

Net włączony- gar z zupą spalony

Bliska mi osoba ma wielki problem z ranami na łydkach.
Problem trwa od kilku lat, nasila sie (poczatkowo było kila maleńkich ranek, teraz już cała łydka jest wielką, sącząca sie raną :masakra: ) i niestety mimo intensywnego leczenia od dwóch lat nikt nie jest w stanie nawet postawić diagnozy...
W Łodzi zaliczylismy już najwieksze dermatologiczne sławy, porobione były setki badań, kilka kilkutygodniowych hospitalizacji i nic - nie tylko zero poprawy ale nawet pogorszenie :zalamany:

Chciałabym poszukac pomocy gdzies indziej - może Wam obił sie o uszy jakis specjalista od tego typu problemów?
Albo jakiś naprawde dobry dermatolog, ktory lubi wyzwania i trudne przypadki?

Cza_net Wysłany: 2009-03-30, 14:14   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
w Warszawie jest super dermatolog - Ewa Chlebus - Nova Derm.
Pani Ewa pomogła mi w kwestii kiedy 3 innych specjalistów (w tym jeden za granicą) nie byli w stanie mnie zdiagnozować. A mam uczulenie na szampony do wlosów. Przez wadliwe diagnozy uczulenie było bardzo mocno nasilone, aż miałam wysypke na twarzy.

Tel powinnaś znaleźc w internecie. Dostac się do pani Ewy jest niezmiernie trudno - stali pacjenci są przyjmowani, ale zdarza się, że nowych wcale nie przyjmuje. Spróbujcie - moze akurat się uda.

[/url]

ciuszki małe i większe

martak Wysłany: 2009-03-31, 17:31   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Ja mam super dermatologa, ale w Olsztynie...

maryane Wysłany: 2009-04-17, 06:37   

w Warszawie chodziłam z Frankiem do dr Aldony Ceregra w CZD, pomogła z bardzo nasilonym AZS. przyjmuje także dorosłych w Klinice Damiana na Foksal

adriana Wysłany: 2009-04-17, 07:55   

Starsza Kobieta

Ja w Warszawie polecam Lwa Petkowa, na prawdę świetny lekarz. Kiedyś na Fieldorfa przyjmował, nie wiem jak teraz, na pewno pracuje też w Szpitalu (chyba w tym na Czerniakowskiej).

mama domowa
ArtAda

Polinka Wysłany: 2009-04-17, 19:13   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

Jak do nas trafilas?: G.
A czy byliście u pani prof.Waszczykowskiej? Przyjmuje na Krzemienieckiej i prywatnie na Radwańskiej
jest wg mnie rewelacyjna

daryjka Wysłany: 2009-04-17, 20:06   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie
:)

ja polecam bardzo serdecznie dr Walecką, wyleczyłą i mnie i moją sisotrę i naszą koleżankę
była dyrektorem kiedyś w szpitalu, potem zatrudniła się w erisie a teraz założyła swój własny salon i prowadzi tam konsultacje dematologiczne ( manufkatura urody na limanowskiego w Warszawie) jako,że ludzie zaczęli chodzić do eris tylko do niej :)

[

Lorien Wysłany: 2009-04-18, 11:14   

W Warszawie polecam dr Otto - przyjmuje w Limie - bardzo skuteczna, a przy okazji sympatyczna

makaha Wysłany: 2009-04-18, 11:25   

martak napisał/a:
Ja mam super dermatologa, ale w Olsztynie...

martak , a możesz podać namiary na tego dermatologa? Może być na prvie. Z góry dzięki.

My world is a better place because of you...

Ulcia Wysłany: 2009-04-18, 16:16   

Jak do nas trafilas?: Gimbla
daryjka.k napisał/a:
ja polecam bardzo serdecznie dr Walecką, wyleczyłą i mnie i moją sisotrę i naszą koleżankę
była dyrektorem kiedyś w szpitalu, potem zatrudniła się w erisie a teraz założyła swój własny salon i prowadzi tam konsultacje dematologiczne ( manufkatura urody na limanowskiego w Warszawie) jako,że ludzie zaczęli chodzić do eris tylko do niej :)

A ja nie polecam tej pani. Moje leczenie (roaccutane) niestety zakończyło się porażką, rozmawiałam potem z kilkoma lekarzami i każdy z nich był bardzo zdziwiony metodą leczenia przyjętą przez dr Walecką.

N.
A.

zulam Wysłany: 2009-04-18, 17:23   

Starsza Kobieta

adriana napisał/a:
Ja w Warszawie polecam Lwa Petkowa, na prawdę świetny lekarz. Kiedyś na Fieldorfa przyjmował, nie wiem jak teraz, na pewno pracuje też w Szpitalu (chyba w tym na Czerniakowskiej).

W Akademii Medycznej (teraz Waszawski Uniwersytet Medyczny) na Koszykowej

daryjka Wysłany: 2009-04-18, 17:36   

Wałeczki na głowie, a ja netuje sobie

Ula_R, ja na szczescie nie musialam sie leczyc takim srodkami ale dzieki niej cere mamy cere bez zarzutu.. wszyscy inni wczesniej ne iwiedzieli co z tym zrobic bo mowili,ze moze hormony a potem ajk hormony byly ok to chyab tka juz jest i inne brednie. i ona tylko pomogla tak ze uwielbiamy ja ;) :padam:

[

Dobra Wysłany: 2009-05-21, 07:15   

Starsza Kobieta

podnoszę bo poszukuję polecanego dermatologa który specjalizuje się w trądziku różowatym :(

pomóżcie :zalamany:

xmonixxx Wysłany: 2009-05-21, 07:22   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Lorien napisał/a:
W Warszawie polecam dr Otto - przyjmuje w Limie - bardzo skuteczna, a przy okazji sympatyczna

a ja nie polecam...tzn może tak...Pani wydała mi sie mało zorientowana...zbywała mnie..oczekiwałam kompleksowej pomocy, niestety ograniczyła się do minimum...

wyciągneła ściągawkę - kartkę z wypisanymi kilkoma lekami...miałam wrażenie, że ma tam wypisane schorzenia + czym to leczyć (zapewne jakieś nowości) :zdziwko:
+ zdołowała mnie tylko rzucając hasło: no Pani przecież wie, że szanse na wyleczenie nie sa duże... tak mówi lekarz pacjentowi..który oczekuje wsparcia???

jedyne, co się zgadza to fakt, że była w miarę sympatyczna...(pomijając powyższy tekst)

Tak to jest z tymi lekarzami... każdy odbiera inaczej..w zależności od schorzenia...

Dobra nazwiska lekarza nei podam..mogę napisać tylko tyle, ze moja siostra i brat mieli tradzik rozowaty i zaleczyli go emulsja Rozex...

Ajuto Wysłany: 2009-05-22, 10:43   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Jak do nas trafilas?: dzięki Brydzi :)
zulam napisał/a:
adriana napisał/a:

W Akademii Medycznej (teraz Waszawski Uniwersytet Medyczny) na Koszykowej

Nadal przyjmuje na Fieldorfa, ale zapisy tylko jednego dnia w miesiącu na następny miesiąc - trzeba dzwonić z samego rana, bo bardzo dużo chętnych ma.

Nasza wesoła rodzinka

Odpowiedz do tematu