Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo dobry dermatolog poszukiwany!
Autor Wiadomość
Kalin_a Wysłany: 2009-05-28, 13:30   

Forumowy wyjadacz

dziewczyny a czy mozecie któregoż z tych dermatologów (albo innego) polecić jeśli chodzi o leczenie naprawdę upartego i bardzo dokuczliwego lupieżu?? Mój mąż zaliczył kilku dermatologow w ciagu paru lat i efektów jak nie było tak nie ma. Ja wierzę, iz da się ten łupież wyleczyć ALE trzeba dobrego lekarza, który nie leczy przepisując tylko podstawowe i standardowe leki.....

bzyk

wit

Beatrycze Wysłany: 2010-02-02, 23:04   

Net włączony- gar z zupą spalony

polećcie mi kogoś kto wyleczy mi nieduży trądzik, a właściwie pojedyncze krostki, ale za to dużo przebarwień po trądziku i do tego jeszcze trochę blizn?
ja do tej pory leczyłam się u dr obniskiej-rosiak. kiedy leczyłam się u niej jako nastolatka to pomogłą i mi i mojej siostrze i kuzynce. a teraz leczę się u niej od listopada i efektów nie widzę. teraz to chyba idzie na łatwiznę bo przepisuje mi na zmianę skinoren i metronidazol czasem coś innego dla urozmaicenia. jak leczyłam się u niej kiedyś to chyba bardziej się starała, bo przepisywała mi naprawdę różne rzeczy, różne leki robione i gotowe i wtedy pomagały, a teraz nic przez te 3 miesiące mi nie podleczyła tej buzi

Cza_net Wysłany: 2010-02-03, 09:05   
On znów gotuje bo ja wciąż netuje

Jak do nas trafilas?: z gimbli
Kalin_a napisał/a:
dziewczyny a czy mozecie któregoż z tych dermatologów (albo innego) polecić jeśli chodzi o leczenie naprawdę upartego i bardzo dokuczliwego lupieżu?? Mój mąż zaliczył kilku dermatologow w ciagu paru lat i efektów jak nie było tak nie ma. Ja wierzę, iz da się ten łupież wyleczyć ALE trzeba dobrego lekarza, który nie leczy przepisując tylko podstawowe i standardowe leki.....

Kalina, ja polecam moją lekarkę - jak poniżej. Może to nie jest wcale łupież, a łupiez jest tylko 1 z objawów choroby. U mnie dokladnie tak było - mialam łupiez, skóra glowy swędziała, a potem pojawiły się krostki na twarzy bo stan był juz tak powazny. O uczuleniu na szampony i inne kosmetyki do włosów nigdy wczesniej nie slyszałam. I przez ponad 20 lat nic takiego nie miałam.

Cza_net napisał/a:
w Warszawie jest super dermatolog - Ewa Chlebus - Nova Derm.
Pani Ewa pomogła mi w kwestii kiedy 3 innych specjalistów (w tym jeden za granicą) nie byli w stanie mnie zdiagnozować. A mam uczulenie na szampony do wlosów. Przez wadliwe diagnozy uczulenie było bardzo mocno nasilone, aż miałam wysypke na twarzy.

Tel powinnaś znaleźc w internecie. Dostac się do pani Ewy jest niezmiernie trudno - stali pacjenci są przyjmowani, ale zdarza się, że nowych wcale nie przyjmuje. Spróbujcie - moze akurat się uda.

[/url]

ciuszki małe i większe

agatekw
[Usunięty]
Wysłany: 2010-02-08, 22:10   

Dziewczyny szukam namiaru na lekarza dermatologa, który wyleczy mnie z krost.
Nie pryszczy tylko czerwonych, bolacych krost nie do wycisniecia, ktore najpierw szpeca twarz przez dwa - trzy tygodnie a potem zostawiaja przebarwienia na pół roku.
Do dr Petkowa i dr Rućko chodziłam przez dwa lata, wydalam majątek na wizyty, badania, leki i DUPA!!! Pomogło jak sie szprycowalam hormonami (Diana i androkur) jak odstawiłam po 2 latach ,problem wrócił po 5 miesiacach. Juz nie mam sily :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: a próbuję się wyleczyc od 12 lat z problemów z trądzikiem czy jak to sie tam u mnie zwie...
Ostatnio zmieniony przez agatekw 2010-02-08, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  

xmonixxx Wysłany: 2010-02-08, 22:18   

moje dziewczyny z pracy chwalą Szmurło z LIMu. Ja u niego kiedyś byłam - niewiele pomógł, ale też muszę przyznać, że moje schorzenie jest przewlekle i ciężkie. Np jedną zkoleżanek leczył bo miala problemy z włosami - nie odrastały ... i facet fantastycznie jej pomógł - potraktował rzeczywiście kompleksowo. Nie wiem jak w przypadku trądziku... :kwasny:

agatekw
[Usunięty]
Wysłany: 2010-02-08, 22:28   

tyle trąbią,że trądzik jest wyleczalny w każdej postaci. Tylko czemu cholera mi od 12 lat niekt nie potrafi go wyleczyc???? Zwiedziłam nie jeden gabinet :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: i już nie mam siły! Myślałam, ze w końcu sie udało :masakra:

xmonixxx Wysłany: 2010-02-08, 22:32   

wiem co czujesz :tulam:

pauloszka Wysłany: 2010-02-09, 07:57   

Rodzina głoduje, bo ja netuje

agatek, już Ci wysłałam namiary ale napiszę i tu:

Beata Stopińska
tel. 729-11-48
ul. Słowicza 3
Podkowa Leśna
(panią Beatę polecam szczególnie bo wyleczyła naprawdę ciężki trądzik mojej siostrze)

Joanna Kolinek
tel. 602-308-052
ul. Wojska Polskiego 16A/55
Pruszków

synuś pierzasty

Cza_net Wysłany: 2010-02-09, 10:57   

Jak do nas trafilas?: z gimbli
xmonixxx napisał/a:
moje dziewczyny z pracy chwalą Szmurło z LIMu.

byłam kiedys u tego pana i mi akurat nie pomógł, ale slyszałam, ze jest doskonałym specjalistą dla dzieci.
Pracuje w Limie i klinice Nova Derm również.

[/url]

ciuszki małe i większe

ola87r Wysłany: 2012-04-23, 05:18   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

ja chodze do dr Ewy Konca, przyjmuje w Warszawie, jest niedroga i co najważniejsze rozsądna , zanim przepisze coś to zbada sprawę

Lorien Wysłany: 2012-04-23, 09:53   

Net włączony- gar z zupą spalony

Ostatnio w Limie trafiłam na dr Andrzeja Jakubiaka, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - wszystko dokładnie sprawdził i wytłumaczył przyczyny oraz sposoby leczenia. O efektach nie mogę powiedzieć, bo leczenie mamy rozpocząć kilka miesięcy po porodzie.

Balbinka123 Wysłany: 2012-06-05, 10:53   

Mi pomogła Pani Bacz-Malinowska - dermatolog, ale ze specjalizacją również w alergologii, miałam problem skórny o podłożu, jak się okazało, uczuleniowym.
Przyjmuje w klinice XXX (Warszawa Bemowo).

Post edytowany z powodu podejrzenia reklamy - Regulamin VI.1 / ilea
Ostatnio zmieniony przez ilea 2012-08-21, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  

sprawiedliwa Wysłany: 2012-08-03, 11:10   

Świetnych dermatologów mają w XXX! Leczyłam się tam na łuszczycę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów:) Personel bardzo miły i otwarty na pacjentów. ogólnie duży plus. A lekarz, u którego się leczyłam, to dr XXX

Ostatnio zmieniony przez ilea 2012-08-03, 11:21, w całości zmieniany 1 raz  

sprawiedliwa Wysłany: 2012-08-21, 07:37   

Świetnych dermatologów mają w Ober Clinic! Leczyłam się tam na łuszczycę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów:) Personel bardzo miły i otwarty na pacjentów. ogólnie duży plus. A lekarz, u którego się leczyłam, to XXX

Piszę jeszcze raz, bo widzę, że ktoś tu sobie jaja robi zmieniając mój wpis. Powyżej jest ewidentny post reklamowy firmy D. z linkiem do ich strony, a to jakoś nie zostało zauważone...

Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Dziękuję za zgłoszenie powyższego postu
Ostatnio zmieniony przez ilea 2012-08-21, 08:40, w całości zmieniany 1 raz  

alamk Wysłany: 2012-09-20, 17:44   

W Gdyni jest świetny gabinet, dr XXX ma świetne podejście do pacjentów, prawdziwy profesjonalista i bardzo dobry lekarz. Rozeszła mi się rana po zbyt szybkim zdjęciu szwów, pani dr zaszyła mi ją i teraz jest ładna blizna. Również sama zwróciła uwagę na pieprzyka na moich plecach. Faktycznie był straszny. Usunęla mi go zupełnie bezboleśnie. Korzystamy z jej pomocy całą rodziną. Polecam gorąco. Kontakt znajdziesz na stronie internetowej xyz.pl

Post edytowany z powodu podejrzenia reklamy. Proszę zapoznać się z regulaminem forum /ilea
Ostatnio zmieniony przez ilea 2012-09-20, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu