Babiniec Cafe Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka spacerówka?
Autor Wiadomość
czarnonaczarnym Wysłany: 2015-09-22, 10:33   

Forumowy wyjadacz

Da radę kupić spacerówkę tak do ok 600zł? Nie mam dużych wymagań, musi się fajnie prowadzić po wiejskich drogach :rotfl: . Super lekka nie musi być, do super małych rozmiarów nie musi się składać.

K Z L M

Barbapapa Wysłany: 2015-09-22, 10:54   

Forumowy wyjadacz

Jak do nas trafilas?: z przypadku
czarnonaczarnym, dasz radę! ;)
Camarelo Eos

bardzo poczciwy wózek
jesteśmy zadowoleni

czarnonaczarnym Wysłany: 2015-09-22, 11:24   

Forumowy wyjadacz

Barbapapa, wizualnie podobna do tego co mi wpadło w oko, czyli do wózka Prampol Zebra.

Niestety ten "mój" waży 13kg i to jest chyba za dużo jednak. Camarelo Eos waży całe 2kg mniej.

K Z L M

martucha09 Wysłany: 2015-09-29, 20:33   
Pampersa mi dali i nowym nazwali

z lekkich spacerówek moge powiedzieć ze moja ... się sprawdziła w moim przypadku:) lekki i łatwo się składa. Nie wiem czy jakieś mamy pisały juz o niej ale w razie pytań mozecie pisać, służe pomocą :) mamy a dokupowałyście jakieś akcesoria do nich?

Post niezgodny z regulaminem, edytowałam - alexa.

:)
Ostatnio zmieniony przez alexa 2015-09-29, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

Aditu Wysłany: 2015-12-30, 19:08   

Temat po temacie, a bałagan w chacie

Dziewczyny, czy któraś z was używała baby joggera (city mini) z gondolą?

nieznajowa Wysłany: 2015-12-30, 20:27   

On znów gotuje bo ja wciąż netuje

od jakiegoś czasu mamy Inglesine Trip i bardzo polecam. Prowadzi się lekko, jest lekka, ma dużą budę. Z wad - koszyk z bardzo leciutkiego materiału, mały. Czekam tylko na sniegi i się zastanawiam czy da sobie radę...

alexa Wysłany: 2015-12-30, 21:02   

Starsza Kobieta

Aditu w temacie przyklejonym u gory strony (wózki babincowych dzieci) z tego co kojarzę wpisywaly się posiadaczki Baby Joggera, moze zajrzyj i tam konkretnie uderz do dziewczyn ;)

Julies Wysłany: 2017-07-24, 12:24   

Poważnie uzależniona

Aditu napisał/a:
Dziewczyny, czy któraś z was używała baby joggera (city mini) z gondolą?

A czy któraś z Was używała BJ city mini z adapterami do fotelika? Wygodne rozwiązanie?

Oglądałam x-landera x-movie, ale jednak kompaktowość BJ po złożeniu na razie wygrywa biorąc pod uwagę miejsce w samochodzie :niepewny:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

lara Wysłany: 2017-07-24, 13:24   

Forumowy wyjadacz

Julies, z gondola używałam, z fotelikiem nie, nie odczuwalam takiej potrzeby po pierwszym synu, kiedy to opcji z fotelikiem użyłam raz chyba. Oglądałam adaptery do bj, ale one jakieś dziwne były, z takim drutem dookoła jakby? Pewnie zależy też od modelu fotelika.

Zmora Wysłany: 2017-07-25, 06:00   

Starsza Kobieta

lara napisał/a:
Oglądałam adaptery do bj, ale one jakieś dziwne były, z takim drutem dookoła jakby?

Chyba o tych piszesz?

To one jakieś uniwersalne są (PegPerego i Graco też mają na nie wchodzić), ale np. Maxi Cosi powinno dać się montować bez tego drutu.

lara Wysłany: 2017-07-25, 06:53   

Forumowy wyjadacz

Tak, o takich właśnie. Przedziwna konstrukcja jak dla mnie.

Julies Wysłany: 2017-07-25, 07:09   

Poważnie uzależniona

Byłam w smyku na razie, żeby to obczaić, ale panie tak zorientowane, że nawet nie wiedziały, że można fotelik domontować :oczami:

Ja gondoli za nic do auta nie zapakuje więc muszę mieć jakąś możliwość przemieszczania się, a trochę mnie przeraża taki noworodek od razu w spacerówce.

Ileż to dylematów, z Tymonem było jakoś prościej :cwaniak:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

Zmora Wysłany: 2017-07-25, 08:45   

Starsza Kobieta

Julies, myślę, że najpierw powinnaś wybrać spacerówkę, która da Ci poczucie, że zimę 2018/19 z nią przejeździcie, a potem zastanawiać się, jak będziesz wozić przez pierwszy kwartał. Nie będzie Ci przeszkadzało w Baby Joggerze, że spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy? Czy BJ sensownie składa się ze śpiworem, a ten pierwszej lub drugiej zimy pewnie będziesz miała? Wiem, że Ty nie jesteś przekonana do spacerów z wózkiem po waszej okolicy, ale może ktoś inny będzie koniecznie chciał mieć "terenowy" wózek, np. mąż albo niania?

Jak wiesz, akurat ja jestem pozytywnie nastawiona do braku gondoli, ale wtedy odrzuciłabym jednak MC Pebble+ i szła w rozkładany fotelik 0-13.

Są też kompaktowe gondole, pewnie dałoby się taką upchnąć, choćby "pod nogami". Jak już jesteśmy przy BJ i adapterach fotelikowych, to powinna pasować Quinny Foldable, nowa kosztuje ok. 600 zł.

Inne firmy też produkują składane gondole, przecież markdottir wozi lutowego niemowlaka + przeszkolaka w małym aucie i używa gondoli do Bugaboo.
A np. Concord ma taką składaną:

Także zawsze coś się wymyśli, IMO można spokojnie kupować tylko spacerówkę rozkładaną na płasko z opcją wpinania fotelika, a w najgorszym razie dokupić jakąś gondolę lub gondolopodobne rozwiązanie już po narodzinach, jeśli jednak będzie czegoś brakowało...

edit: I tak jeszcze zaczepnie spytam, czy myślałaś w ogóle o czymś malusienkim do auta np. Quinny Zapp Xtra? Do niego np. fotelik Cybex Cloud Q. W razie mega mroźnej zimy i wygwizdowa gondolę też się wepnie. Minusem na pewno jest brak amortyzacji, ale czemu nie, jeśli miałby być używany w centrach handlowych, przychodniach itp.?

lara Wysłany: 2017-07-25, 13:38   

Forumowy wyjadacz

Gondola do bj też się składa na płasko, model deluxe.

Julies Wysłany: 2017-07-25, 14:29   

Poważnie uzależniona

Zmora, w sumie to jestem tak zielona w tym temacie wózkowym, że cięzko mi się ogarnąć. Przy Tymonie mieliśmy wszystko pożyczone więc kompletnie nie zgłębiałam tematu. Teraz możemy dostać spadkową spacerówkę baby design ale kompletnie nie widzę do niej adapterów do fotelika w sieci.

Poczytam o tych które podałaś, dziękuję :padam:

My
Podaruj Marcinowi 1%
Opałek

Odpowiedz do tematu