Organza dekoracyjna

Niedrogie materiały dekoracyjne świetnie sprawdzają się podczas ozdabiania sal weselnych, imprez okolicznościowych, ale też są niezastąpione w pracach kreatywnych. Doskonałym materiałem dekoratorskim jest organza. Występuje w dowolnym kolorze, a przy jej pomocy tworzy się piękne i niepowtarzalne ozdoby. To najczęściej wybierany materiał do przystrajania przyjęć. Szeroki wybór kolorów sprawia, że nawet najbardziej wymyślny projekt będzie wyglądał zjawiskowo.

Dekoracja sal przy użyciu organzy

Organza dekoracyjna jest materiałem bardzo lekkim, niedrogim i cienkim. Wszystkie te cechy sprawiają, że to ulubiony produkt wszystkich osób, które zajmują się dekorowaniem sal weselnych lub imprez okolicznościowych. Organzę można dowolnie układać, podwiesza się ją przy suficie, służy również do nakrywania stołów, robienia wyjątkowych dekoracji na krzesłach lub na samochodach. Organza dekoracyjna występuje w wielu kolorach, dostępny jest nawet złoty lub srebrny materiał. Dużą zaletą produktu jest jego przeźroczystość oraz charakterystyczne połyskiwanie, które pod wpływem światła robi niesamowite wrażenie. Lekkość materiału sprawia, że z organzą pracuje się przyjemnie i szybko.

Organza na stołach — jak ją dobierać?

Bieżniki z dekoracyjnej organzy z powodzeniem zastępują obrusy. Modne kolory i unikalne wzory sprawiają, że na każdą okoliczność udaje się stworzyć oryginalną oprawę. Organza z nadrukowanymi złotymi paskami lub liśćmi dobrze prezentuje się na weselnych stołach, ale pasuje również do formalnego przyjęcia firmowego. Organza dekoracyjna ze złotymi hostami idealnie sprawdzi się podczas przyjęć komunijnych. Bieżniki z tego przewiewnego i prześwitującego materiału łatwo dopasować do wielkości stołu, ponieważ dostępne są w rolkach o różnej długości i szerokości. Zwykle rozwija się je na białych obrusach, stanowią piękną i elegancką dekorację.

Inne zastosowanie organzy

Dekoracyjne organzy są niezastąpione w każdej pracowni florystycznej, stanowią doskonałe tło dla kwiatów w bukietach. Są lekkie i łatwo można je upinać, dlatego znalazły zastosowanie również w tworzeniu oryginalnych stylizacji. Organzę uwielbiają dzieci, przy jej pomocy udaje się tworzyć nietuzinkowe aranżacje oraz piękne ubrania dla lalek lub kokardy do włosów. To też świetny materiał do ozdabiania i pakowania prezentów. Z lekkiej, lśniącej organzy dekoracyjnej tworzy się bajkowe scenografie podczas sztuk teatralnych w szkołach. Małe woreczki wykonane z przeźroczystego materiały służą do przechowywania i suszenia ziół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here