Merytorycznie o IT

Znajomość współczesnego świata jest wysoce niekompletna bez wiedzy na temat nowoczesnej technologii i świata IT, które potrafią niezwykle pochłonąć swoich pasjonatów. Nie każdy jednak musi zaliczać się do tego grona – niektórzy po prostu wykorzystują technologię do codziennej pracy i jest ona kluczowa dla ich zawodowego rozwoju. Jeszcze innych interesuje jedynie rozrywkowy jej aspekt. Każda z tych grup znajdzie wysokiej jakości treści na blogu Highlab.pl.

Blog technologiczny Highlab.pl to dzieło jednego człowieka, Piotra Cichosza, którego pasją jest dzielenie się nowinkami, odkryciami i wskazówkami ze świata IT i nauki. Prywatnie zajmuje się on między innymi programowaniem w JavaScript – języku o wszechstronnych zastosowaniach będącym jednocześnie filarem Internetu. Dlatego też na blogu znaleźć można wiele wartościowych wpisów o JavaScript i tworzeniu stron internetowych.

Wielką zaletą bloga jest przybliżenie w prosty i przystępny sposób zagadnień związanych z technologią Blockchain i kryptowalutami, które szturmem wkroczyły do świata biznesu i stanowią jego przyszłość. Dziś każdy, kto nie chce czuć się zagubiony w trzeciej dekadzie XXI wieku, powinien przynajmniej w stopniu podstawowym orientować się w kryptowalutach (zobacz kryptowaluty na highlab.pl), gdyż nie tylko można nimi coraz częściej płacić za rozmaite usługi, ale również można zakończyć swoje problemy finansowe raz na zawsze.

Technologia jednak musi zapewniać też rozrywkę i dostarczać rozmaitych przyjemności, dlatego też na blogu prezentowane są rozmaite gadżet i recenzje sprzętu, a wszystko to w sposób wartościowy, merytoryczny. Nie znajdzie się tu clickbaitów i wpisów reklamowych, tak powszechnych na wielu innych blogach. Highlab.pl wnosi powiew świeżości i profesjonalizmu w polskim Internecie, w którym większość blogów technologicznych w większości składa się z reklam i mało który z redaktorów tworzy treści na nie z czystej pasji. 

Warto jest więc zapoznać się z treściami na tym blogu i śledzić go na bieżąco, dodając na przykład do któregoś z popularnych czytników RSS, aby cieszyć się najświeższymi, a przede wszystkim ważnymi, informacjami dostarczającymi cennej wiedzy i ułatwiającymi codzienne życie, z którego można wycisnąć jeszcze więcej, pozostając na bieżąco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here