Na co zwrócić uwagę, kupując seksowną bieliznę?

0
1710

Seksowna bielizna jest fantastycznym pomysłem na prezent. Nie tylko ucieszy ukochaną, ale jednocześnie podkręci temperaturę w Waszej sypialni. No ale jak wybrać odpowiedni model? Na co warto zwrócić uwagę?

Po pierwsze odpowiedni rozmiar

Kluczem do sukcesu w kupowaniu erotycznej bielizny jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Musisz zatem zabawić się w detektywa i zebrać wszystkie, niezbędne informacje, które będą Ci potrzebne do dokonania zakupu. Jeżeli mieszkacie razem to w zasadzie nie ma problemu. Wystarczy, że otworzysz jej szafę i zerkniesz na bieliznę. Zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar biustonosza – jest on określany przy użyciu liczby i litery alfabetu. Liczba oznacza rozmiar obwodu klatki piersiowej. Z kolei litera odnosi się do rozmiaru miseczki. O ile pierwszy parametr we wszystkich sklepach jest taki sam, drugi może być już nieco problematyczny, ponieważ każda marka, jak chociażby Livia Corsetti, operuje własną rozmiarówką. Dobór majtek jest natomiast nieco łatwiejszy. Wystarczy Ci bowiem informacja o rozmiarze najszerszej linii bioder Twojej partnerki. Możesz po prostu zmierzyć majtki, które znajdziesz w jej szafie przy użyciu miary krawieckiej.

Po drugie styl bielizny

W drugim kroku musisz określić, jaki rodzaj bielizny Cię interesuje, a właściwie, w jakim rodzaju bielizny Twoja partnerka będzie czuła się komfortowo. Zastanów się przede wszystkim nad tym, czy bielizna ma być bardziej czy mniej grzeczna. Jeżeli Twoja żona lub dziewczyna nie jest przyzwyczajona do noszenia skąpej bielizny, zawsze możesz postawić na nieco bardziej „bezpieczne” modele. Takie, które również są seksowne i pobudzają zmysły, ale jednak zakrywają newralgiczne punkty. Przejrzyj oferty sklepów internetowych i zobacz jakie są różnice, pomiędzy bardziej wyzywającymi i raczej stonowanymi modelami. Polecamy w szczególności bieliznę marki Livia Corsetti.

Po trzecie kolor i rodzaj tkaniny

Zanim dokonasz zakupu, musisz też wybrać rodzaj tkaniny i kolor bielizny. Pomyśl o tym, w jakich kolorach Twoja partnerka czuje się najlepiej – jasnych czy ciemnych, stonowanych czy krzykliwych? Pewną podpowiedzią może być to, iż większość kobiet wybiera bieliznę w tym samym kolorze, w którym nosi ubrania wierzchnie. Jeżeli wiesz już czego szukasz, a zatem jakiego rozmiaru, stylu bielizny, koloru i rodzaju tkaniny, nie pozostaje nic innego jak przejrzeć oferty sklepów i wybrać to, co odpowiada Twoim potrzebom oraz potrzebom Twojej partnerki. Ze swojej strony polecamy bieliznę marki Livia Corsetti. To produkty wysokiej jakości, a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here