7 przydatnych aplikacji „urodowych”

Aplikacje na smartfony to nie tylko gry, programy poszczególnych firm, sklepów czy sieci restauracji, ale również rozwiązania, dzięki którym możesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać w danej fryzurze, czy też jaki uzyskasz efekt, zmieniając kolor włosów. Przedstawiamy kilka wybranych przez nas aplikacji, które z pewnością doceni wiele kobiet.

Aplikacje urodowe

Większość naszych propozycji to aplikacje darmowe, ewentualnie mają one również rozszerzoną wersję płatną. Do korzystania z nich najczęściej nie jest potrzebny nawet dostęp do sieci, ale jeśli dana aplikacja go wymaga, to warto skorzystać np. z szybkiego internetu stacjonarnego UPC. Oto 7 ciekawych aplikacji, po które warto sięgnąć.

  • Mirror – wyszłaś z domu i zapomniałaś zabrać ze sobą lusterko? Nie jesteś pewna, czy makijaż wygląda tak, jak powinien? Skorzystaj z prostej i darmowej aplikacji o nazwie Mirror, dzięki której do swojej dyspozycji będziesz miała lusterko w telefonie. Czy jest to rozwiązanie lepsze niż po prostu skorzystanie z kamery smartfona? Tak. Mirror działa bardzo dobrze nawet w ciemności, ma opcję przybliżania i pozwala się użytkownikom przeglądać pod różnymi kątami.
  • Beauty Plus – lubisz robić selfie? Ta aplikacja jest dla ciebie. Z jej pomocą możesz w prosty sposób zmienić klasyczne zdjęcie w idealne selfie. Co ważne, program daje wiele możliwości obróbki zdjęć – dostępne są filtry, opcje retuszu, a włosom można nawet dodawać objętości. Beauty Plus cieszy się zainteresowaniem milionów użytkowników na całym świecie.
  • Makeup – bardzo ciekawa aplikacja, której nazwa doskonale sugeruje, do czego program ten służy. Pozwala on określić, jaka pomadka czy odcień cieni do powiek będą pasować do twojej twarzy. Zacznij od zrobienia sobie odpowiedniego zdjęcia – zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz w aplikacji. Następnie możesz wybierać z setek różnych kolorów i produktów, a tym samym porównywać, jak będzie wyglądać twoja skóra po ich zastosowaniu. Z jej pomocą bez trudu wybierzesz odpowiedni dla siebie makijaż.
  • iStylist Makeover – dzięki tej aplikacji możesz dopasować do siebie odpowiednią fryzurę. Musisz sobie zrobić zdjęcie, a następnie możesz sprawdzić, jak będziesz wyglądać w poszczególnych fryzurach – masz ich do wyboru powyżej 100. Wybrać można zarówno zdjęcie własne, jak i modela czy modelki i w każdym przypadku sprawdzić, czy fryzura będzie odpowiednio pasować. Kiedy już uda ci się przykleić nową fryzurę do zdjęcia, będziesz mogła uzyskany efekt zapisać i podzielić się nim np. ze znajomymi na Facebooku. Co ciekawe – dzięki aplikacji możesz również sprawdzić, jak będziesz wyglądać, mając fryzurę jednej z wielu znanych gwiazd.
  • HappyHair – kolejna aplikacja, z której będziesz zadowolona, jeśli nie możesz się zdecydować na daną fryzurę. Po wgraniu swojego zdjęcia do programu, możesz sprawdzić swój wygląda w tysiącach różnych fryzur. To naprawdę doskonała zabawa, a samo ich wyszukiwanie jest bardzo proste dzięki kategoryzacji. Niestety, ale darmowa wersja aplikacji ma ograniczone możliwości – pozwala jednak na jej przetestowanie.
  • Virtual Makeover – w tym przypadku aplikacja umożliwia kompleksowe dopasowanie stylizacji. Można wybrać nie tylko fryzurę, ale również makijaż i dodatki do stylizacji. Dostępne są produkty przeróżnych firm – baza kosmetyków jest imponująca. Dzięki niej możesz w prosty sposób przetestować, jak będziesz wyglądać po wprowadzeniu zmian w swoim wyglądzie. W sieci znajdziesz wiele programów o podobnej nazwie – możesz je wypróbować i porównać. Większość dostępna jest za darmo w ograniczonej wersji.
  • UV Mate – znakomita aplikacja dla każdego. Dzięki geolokalizacji sprawdza ona, gdzie się aktualnie znajdujesz, i podaje, jaki filtr musisz zastosować. Wcześniej program zapyta cię m.in. o twój fototyp skóry i weźmie to pod uwagę, proponując filtr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here