Jak ściągnąć film z Facebooka?

Ściąganie filmów na swój własny użytek jest legalne, pod warunkiem, że nie udostępniamy ściągniętej treści większej publiczności. Możemy według prawa udostępniać lub pokazywać członkom rodziny. Wówczas całe nasze działanie jest zgodne z prawem.
Istnieje wiele stron i platform internetowych, dzięki którym można ściągać legalnie filmy na swój własny użytek. Jednak coraz częściej spotykamy się z utrudnieniem takim jak przymus rejestracji lub wykupienia sobie pewnego abonamentu, dzięki któremu można ściągać filmy. Wielu ludzi nie chce pchać się w dodatkowe opłaty skoro można ściągać filmy w sposób darmowy. Jedną z takich możliwości jest Facebook.

Jak ściągnąć film z Facebooka?

Jeśli nie jesteś właścicielem filmu należy postępować według tych wskazówek. Najpierw należy kliknąć przycisk odtwarzania aby włączyć dodatkowe opcje filmu. Następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na filmie i wybrać: „pokaż adres URL filmu”. Następnie skopiuj go. Później wejść na stronę fbdown.net lub getfbstuff.com i wkleić wcześniej skopiowany link. Na koniec potwierdzić swój wybór przyciskiem i pobrać film.

Istnieje jeszcze jedna metoda bez używania dodatkowych narzędzi. Trzeba kliknąć przycisk odtwarzania, aby uaktywnić dodatkowe opcje filmu. Kolejno kliknąć prawym przyciskiem myszy na filmie i wybrać: „pokaż adres URL filmu”. Następnie skopiować go i wkleić w pasek adresu swojej przeglądarki internetowej. Teraz trzeba dodać literę “m” przed domeną facebook.com. Otworzy się mobilna wersja portalu i tym samym zmienisz opcje dostępne pod prawym przyciskiem myszy. Na koniec zostało tylko kliknąć ponownie na przycisk odtwarzania a następnie z menu prawego przycisku myszy wybrać: „pobierz wideo”

Natomiast dla właścicieli filmów istnieje inny schemat postępowania. Najpierw trzeba wejść do panelu reklamowego i wybrać z rozwijanego menu wszystkie narzędzia a następnie kliknąć zakładkę: „Filmy”. Kolejno trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na filmie i wybrać: „pobierz wideo”.
Sytuacja ma się inaczej gdy wrzucałeś filmy przez swój fanpage. Wówczas należy postępować według tych wskazówek. Najpierw trzeba
Wejść na swój fanpage i wybrać narzędzia do publikowania. Następnie przejść do zakładki „Filmy” i wybrać odpowiedni film.
Gdy ukażą się szczegóły filmu, wybrać post, w którym go użyłeś. Później trzeba kliknąć przycisk odtwarzania, aby powiększyć odtwarzacz i uaktywnić dodatkowe opcje. Teraz trzeba wybrać: „Opcje” i pobrać film w jakości HD lub „pobierz film” w jakości SD. Decyzja należy do Ciebie.

Samo pobieranie nie stanowi nic trudnego. Wystarczy tylko postępować według schematów. Są one na tyle proste, że przy kolejnym razie można spokojnie wszystko robić z pamięci. Na pewno dodatkowym atutem ściągania filmów z Facebooka jest ich darmowa dostępność. Zatem nie trzeba nic płacić za to, że ściągamy film z Facebooka. Coraz więcej osób korzysta właśnie z tego sposobu ściągania filmów, rezygnując przy tym z innych platform do ściągania filmów. Wszystko dlatego, że często stają się one płatne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here