boksy garażowe

Każdy posiada rzeczy, które rzadko używa i potrzebuje je w bezpieczny sposób przechowywać. Nie jest to łatwe mając do dyspozycji ograniczone miejsce w mieszkaniu. W tym celu niektórzy wynajmują sobie magazyny jednak o wiele prostszym i funkcjonalnym rozwiązaniem są komórki lokatorskie.

Czy komórka lokatorska występuje w każdym bloku?

Komórki lokatorskie to rozwiązanie, które powstało z myślą o mieszkańcach bloków mieszkalnych. Występują one w większości takich osiedli i zastępują z powodzeniem wcześniej wykorzystywane piwnice. Jest to o wiele lepszy wariant, gdyż z racji występowania na wyższym piętrze można uchronić się przed pojawieniem wilgoci ale także nieproszonych gości w postaci myszy czy szczurów. Komórki lokatorskie są bardzo praktyczne oraz wygodne podczas wykorzystywania. Ich główną zaletą jest to, że gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo jeśli chodzi o przechowywane wewnątrz przedmioty. Wynika to z zastosowania solidnych zabezpieczeń ale także sam materiał komórki jest odporny na zniszczenia. Z taką konstrukcją nie ma się obaw, że coś zniknie z przechowywanych rzeczy. W komórkach lokatorskich można przechowywać różnego rodzaju rzeczy. Najbardziej popularne jest składowanie tam sprzętów sportowych takich jak rolki, rowery czy narty. Rzadko się je stosuje ale mimo wszystko warto mieć je blisko w otoczeniu. Z powodzeniem można umieścić tam również przetwory czy też stare dokumenty. Obszar samej komórki jest dość niewielki nawet mimo zastosowania cienkich ścian. Mimo to znacznie ułatwi to magazynowanie, ponieważ rzeczy wciąż pozostają w tym samym budynku. W wydzielonej przestrzeni znajduje się zazwyczaj kilka komórek przypisanych do konkretnych mieszkańców. Każdy posiada swój indywidualny klucz.

Niezawodne komórki estetyczne o eleganckim wykończeniu

Komórki lokatorskie poza funkcjonalnością mogą również być estetyczne. Świetnie udowadnia to firma DrConstruct, która to zadbała o klasyczny wygląd komórek. Idealnie wpasowuje się to w surową przestrzeń, a zastosowane materiały nie sprawiają trudności w czyszczeniu. Poza tym DrConstruct dołożył wszelkich starań aby było to rozwiązanie niezawodne. To właśnie dlatego wykorzystano wysokiej jakości tworzywa, które są w stanie wytrzymać wiele sezonów. Nie straszne są uszkodzenia mechaniczne, o które na tak małej przestrzeni nie trudno. Zastosowano również rozwiązanie pozwalające na utrzymanie prawidłowej cyrkulacji powietrza. To natomiast powoduje, że nie ma obaw o to, że we wnętrzu pojawi się uciążliwa pleśń czy wilgoć.

Komórki lokatorskie wychodzące spod ręki firmy DrConstruct gwarantują wysoki poziom zabezpieczeń. To połączenie wytrzymałych materiałów ale także zamków, dzięki którym żaden złodziej nie jest w stanie dostać się do wnętrza. To właśnie dlatego nie trzeba obawiać się o magazynowanie nawet produktów o wyższej wartości. Jeśli chodzi o wielkość czy kształt komórki jest to kwestia ustalana w sposób indywidualny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here