Spray na kleszcze - co warto stosować?

Macie w planach jechać w najbliższym czasie na wieś do dziadków? Nie brakuje tam zapierających dech w piersiach widoków? Można odpocząć na łonie natury wraz ze swoimi pociechami? Trzeba jednak uważać, ponieważ w takich sceneriach nie brakuje również kleszczy. Są one wyjątkowo niebezpiecznymi insektami. Jak chronić się przed tymi owadami? Które sposoby są tutaj rzeczywiście efektywne?

Osoby, które mają zamiar spędzić trochę wolnego czasu na dworze muszą być uważne. Chodzi o to, że kleszcze czyhają na nas w coraz większej ilości miejsc. Nie chodzi tylko o lasy, tereny nad jeziorami itp. Nawet zabawa w parku lub w domowym ogrodzie może być pod tym względem bardzo niebezpieczna. Z drugiej strony nie można dać się – kolokwialnie pisząc – zwariować. Oczywiście, kleszcze są groźne. Są jednak sposoby, aby te insekty trzymały się od nas oraz od naszych dzieci stosunkowo jak najdalej. Dobrym wyborem jest spray na kleszcze KICK THE TICK® Max Repelent Plus. Czym charakteryzuje się to rozwiązanie? To tak naprawdę potrójna ochrona przed kleszczami oraz owadami. Nowoczesne rozwiązanie tego typu chroni nasze ciało również przed komarami i meszkami. Jest to spray na kleszcze przeznaczony do bezpośredniego stosowania na naszą skórę.

Czym jeszcze charakteryzuje się spray na kleszcze KICK THE TICK® Max Repelent Plus? Tego typu elementy nie bez powodu są rekomendowane przez specjalistów. Warto wiedzieć, że jest to rozwiązanie, które nie powoduje żadnych podrażnień. Może być stosowane u dzieci nawet już od trzeciego roku życia. Nie można nie zaznaczyć, że KICK THE TICK® Max Repelent Plus na szczęście nie zawiera groźnych substancji, które są toksyczne. Chodzi nam tutaj między innymi o DEET. Niestety, nie wszystkie produkty na rynku mogą się tym pochwalić. Warto zatem zwracać swoją uwagę na ten czynnik podejmując decyzję w sklepie internetowym albo stacjonarnym z tym asortymentem.

Wróćmy do KICK THE TICK® Max Repelent Plus. Trójskładnikowa formuła działa odstraszająca na owady, a także kleszcze, ponieważ zakłócone są ich receptory czuciowe. Opisywany produkt, który takich toksycznych DEET substancji nie zawiera, gwarantuje tak naprawdę skuteczną ochronę nawet do około 240 minut. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego typu specyfiki. To na pewno kolejny ważny aspekt, ponieważ ludzie mają pewność, że to skuteczna i jednocześnie bezpieczna ochrona przed tymi groźnymi insektami, które mogą spowodować na przykład taką chorobę, jak borelioza. Pamiętajcie, że warto posiadać też odpowiedniej jakości zestaw do wyciągania kleszczy. Warto, aby elementy tego typu były nie tylko efektywne, ale również łatwe do użycia. Pamiętajcie, że czas odgrywa tutaj dużą rolę. W związku z tym kleszcz musi być wyciągnięty możliwie jak najszybciej, a dobry zestaw to ułatwia.

Przeczytaj również: https://kickthetick.pl/artykuly/jaki-preparat-na-kleszcze-wybrac-podejmij-swiadoma-decyzje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here